Jazyková škola opäť otvára osvedčené jazykové kurzy pre všetkých

Úplní začiatočníci, mierne pokročilí a aj tí, ktorí sa chcú pripraviť na štátne skúšky, žiaci, študenti, dospelí, seniori – na Vás všetkých čakajú osvedčené kurzy angličtiny, nemčiny, ruštiny a maďarčiny v Jazykovej škole v rimavskosobotskom Gymnáziu Ivana Kraska. To všetko so skúsenými pedagógmi, modernými metódami výučby a navyše s najnižším školným v meste! Zápis sa blíži – chystajú ho na začiatok septembra.
Boli ste cez leto v zahraničí a zistili ste, že v cudzej reči ešte máte čo dobiehať? Potrebujete zvýšiť svoje šance nájsť si slušné zamestnanie tým, že sa jazykovo dovzdelávate? Urobte niečo pre seba a zapíšte sa do jazykovej školy.  

Jazyková škola ako súčasť Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota je tu pre všetkých žiakov základných a stredných škôl, pre širokú verejnosť a inštitúcie. Jednotlivé kurzy sú zaradené podľa Európskeho referenčného rámca pre cudzie jazyky od A1 do B2. Po úspešnom ukončení kurzov /základný a stredný/ získajú poslucháči osvedčenie potvrdzujúce ich jazykovú gramotnosť.

Každoročne škola ponúka možnosť získať štátnu jazykovú skúšku z anglického a nemeckého jazyka. Túto možnosť využili už desiatky poslucháčov, staňte sa jedným z nich.

Zabezpečte sebe a svojim deťom kvalitné jazykové vzdelávanie a zvýšte tak Vaše a ich šance na pracovnom trhu.

Jazyková škola ako súčasť Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota poskytuje stabilizovaný systém výučby cudzích jazykov získaný dlhoročnými skúsenosťami, ktorý je dopĺňaný modernými metódami a najnovšími trendmi vo vyučovaní jazykov. Garanciou kvality a profesionality sú pedagógovia s dlhoročnými skúsenosťami vo vyučovaní jazykov. Na hodinách sa používajú moderné učebnice, výukové softvéry a najnovšia technika vrátane interaktívnej tabule.

Kontakty:

mail: gymikrs@gmail.com alebo mszantoova@gymrs.sk

tel. číslo: 047/5621471, 047/5621988

alebo osobne v Gymnáziu Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium, P. Hostinského 3 v Rimavskej Sobote

 

Toto je naša aktuálna ponuka kurzov na školský rok 2015/2016:

– základný kurz 1.ročník – anglický, nemecký, ruský a maďarský jazyk (pre úplných začiatočníkov)

– základný kurz 2. ročník – anglický a nemecký jazyk (po úspešnom ukončení – osvedčenie na úroveň A2)

– stredný kurz 1. a 2. ročník – anglický a nemecký jazyk (po úspešnom ukončení: osvedčenie na úroveň B2-1)

– prípravný kurz na základnú štátnu záverečnú skúšku – anglický a nemecký jazyk

(po úspešnom ukončení:  osvedčenie na úroveň B2-2)

Vyučovanie v týchto kurzoch prebieha 2x týždenne po dve vyučovacie hodiny – 140 vyučovacích hodín.

Ceny kurzov: pre dospelých 190 EUR a pre žiakov 100 EUR /cena platí pre žiakov základných a stredných škôl po predložení potvrdenia o návšteve školy/ za celý školský rok /140 vyučovacích hodín/. Školné sa platí v dvoch splátkach.

Zápisné: 5 EUR

Špeciálna ponuka na školský rok 2015/2016:

– kurz nemeckého jazyka pre opatrovateľky /2x týždenne po dve vyučovacie hodiny/ – 70 vyučovacích hodín/

– juniorský kurz – pre žiakov základných škôl

– konverzačný kurz – pre stredoškolákov, ako príprava na ústnu časť maturitnej skúšky na  úrovni B1 a B2 alebo pre všetkých, ktorí chcú v cudzom jazyku lepšie komunikovať

– seniorský kurz – pre starších záujemcov s pomalším tempom výučby

Vyučovanie v týchto kurzoch prebieha 1x týždenne po dve vyučovacie hodiny – 70 vyučovacích hodín.

Ceny kurzov:

pre žiakov základných a stredných škôl 55 eur, pre opatrovateľky a seniorov 100 eur.

Zápisné: 5 EUR

NOVINKY:

  • – firemné jazykové kurzy v priestoroch Vašej firmy – čas a dĺžka kurzu záleží od dohody s Vami
  • – individuálne konverzačné kurzy
  • – jazykový kurz RUŠTINY a MAĎARČINY

 

Zápis na školský rok 2016/2017 bude prebiehať v termíne od 05.09.2016 do 12.09.2016 od 08.00 do 16.00 hod. /kancelária hospodárky školy, č. dv. 21/.  V týchto termínoch sa môžu zapísať aj poslucháči, ktorý chcú pokračovať v štúdiu v školskom roku 2016/2017 a úplní začiatočníci bez testovania jazykových znalostí.

V prípade, že sa chcete prihlásiť do iného ako 1. ročníka, je súčasťou zápisu aj tzv. zaraďovací test, ktorý je podmienkou zápisu do vyššieho kurzu a testovanie bude prebiehať od 06.09. 2016 do 12.09.2015 od 14.00 hod. do 15.30 hod. v budove Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota na Ulici Hostinského 3.

[download id=”66″]
[download id=”67″]
[download id=”68″]